İçeriğe geç

CCTV kameraları nereye Konumlandırmalısınız

CCTV kameraları nereye Konumlandırmalısınız

CCTV kameraları nereye Konumlandırmalısınız?

İşletmeniz her zaman korunmalı ve en az 24 saat CCTV gözetimine sahip olmalıdır, ancak birçok kişi CCTV kameralarını nereye koyacağını bilmiyor. CCTV kameralarınız düzgün kurulmamışsa, biri binanıza girerse, önemli kanıt bilgilerini içerebilecek açıları ve görüntüleri kaçırırsınız.

Bir CCTV kamerayı monte etmek için en iyi yeri bilmek, yükseklikten açıya ve konuma kadar zor olabilir, bir CCTV kamera yerleştirmek için tatlı bir nokta vardır. Bir CCTV kamera kurarken, tam olarak ne istediğinizi ve CCTV sisteminin özel ihtiyaçlarınız için nasıl çalışmasını istediğinizi açıklamak için CCTV sistemini kuran CCTV kurucu ile konuşmalısınız. Ayrıca maksimum gözetim için CCTV kameralarının en iyi yerleşimi konusunda size profesyonel tavsiyelerde bulunacaklardır.

Dükkan

Depolar, bir işletmenin değerli envanter ve varlıkları barındırmak için inşa ettiği en büyük depolama tesisleridir; hırsızların yüksek değerli malları hedef alıp çalmaları için savunmasız bir yerdir. Depo CCTV kameraları olmadan sizi tamamen suça maruz bırakır ve İngiltere’deki depolar hırsızlık için başlıca yerlerdir. CCTV kameraları, bir depoya giriş ve çıkışı izlemek için harika bir yoldur ve ayrıca bir suç varsa bir hırsızın kanıtını yakalamak için harika bir yoldur. CCTV kameraları, yüzleri, kıyafetleri ve hatta plakaları dahil olmak üzere onlar hakkında temel bilgileri yakalayabilir. CCTV kameranız doğru kurulmamışsa bu özellikleri göremeyebilirsiniz veya kamera yanlış yerleştirilmiş ve çok gizliyse suçluları durdurmayabilir.

giriş ve çıkış

Ticari tesisinize giren herkes giriş ve çıkışlardan geçecek ve CCTV kameraları kurmak, tesisinize kimin girdiğini gerçek zamanlı olarak görmenizi sağlayacaktır. CCTV kameralarının iyi yerlerde bulunması, binanızda suç işlemeyi düşünen herkes için anında caydırıcı olacaktır.

Optimum yükseklik ve açıyı sağlamak, binanıza kimin girip çıktığını görmenizi kolaylaştırırken aynı zamanda yüksek kaliteli bir görünüm sağlar. Girişteki CCTV kamera için en iyi yer, doğrudan ışık görüntü kalitesini bozabileceğinden, ışık kaynağından uzağa bakan kapının üst kısmıdır.

Dükkan

Depolar, değerli belgeleri ve bilgileri güvence altına almak veya envanteri depolamak ve sürdürmek için hemen hemen her mağazada bulunabilir ve genellikle yalnızca çalışanlar ve yöneticiler bu yere erişebilir. Kapıya bir CCTV kamera yerleştirmek, odaya girmeye çalışan herkesi gösterecek ve böylece depoya kimin girdiğini kaydedecektir. Bu, depodaki stok örnekleri kaybolduğunda yardımcı olabilir ve güvenlik kamerası görüntülerine bakabilir ve gün içinde o odaya kimin girdiğini görebilirsiniz.

park yeri _

Konumunuza bağlı olarak gündüz ve hatta gece trafiği yoğun olduğu için otoparkınızda bir CCTV kamera bulundurmanız önemlidir. Bir ziyaretçinin plakasını ve araçlarıyla ilgili diğer önemli bilgileri tanımlayabilmeniz gerektiğinden, CCTV kameranın monte edildiği yükseklik ve açı çok önemlidir. Bir görüş noktasında kamerayı en uygun 8 fit yüksekliğe ayarlamak, geniş bir alanı kapsamanıza olanak tanıyan iyi bir seçenektir.

müşteri etkileşim noktası

Resepsiyon gibi yerler ticari binanızdaki en önemli yer gibi görünmeyebilir, ancak gün boyunca çok fazla trafik akışına sahiptir, bu da ticari tesislerinizi hafta içi çok sayıda insanın kullanacağı anlamına gelir. Alana birden fazla CCTV kamera kurmak, binanıza kimlerin girdiğini izlemenize olanak tanır. Bu nedenle, ziyaretçilerinizin tüm önemli özelliklerini görebilmeniz için yüksek kaliteli CCTV kameraları kurmanız önemlidir. Böyle bir yere bir CCTV kamera yerleştirmek için en iyi yer, ziyaretçilerin binaya girerken göreceği bir masanın arkasıdır.

Profesyonel CCTV kurulumcuları

CCTV kameralarının doğru konumlarda olması, ticari tesisinizin tüm kilit konumlarında maksimum gözetimine sahip olmanız için çok önemlidir, bu nedenle sizin için doğru CCTV sistemine sahip bir profesyonele sahip olmak avantajlıdır çünkü CCTV’nin neler sunduğunu bilirler. TV kameraları. nerede kuruldukları.

CCTV kameraları nereye Konumlandırmalısınız

4.9/5 - (15 votes)
Etiketler: