İçeriğe geç

Kablolama Yapmadan Ağınızı Genişletme veya Cihaz Ekleme

Kablolama Yapmadan Ağınızı Genişletme veya Cihaz Ekleme

Kablolama Yapmadan Ağınızı Genişletme veya Cihaz Ekleme

Mevcut ağlara kablosuz erişim noktaları eklemek veya IP kameraları dahil etmek için güvenlik ve gözetim ağlarını yükseltmek zorluklar ortaya çıkarabilir. Genellikle servise ihtiyaç duyduğunuz kesin konuma erişilemez veya eklenen cihaz için kullanılabilir bir güç kaynağı yoktur. Geçiş Ağlarının Ethernet Üzerinden Güç (PoE) ile Ethernet Genişleticileri, aşağıdakileri yapmanızı sağlayarak bu sorunları çözer:

  • Ağları geleneksel 100m Ethernet kablosu sınırlamasının ötesine genişletin
  • Elektrik prizi olmadığında bile bağlı cihazlara güç verin
  • Ağ ucundaki gelişmiş hizmetler ve akıllı cihazlar için artırılmış bant genişliğini barındırın
  • Yeni kurulumlarda kısıtlamaları olan eski binalarda veya tarihi sitelerde hizmet sağlayın

Kameralara ve diğer IP cihazlarına veri ağı ile birlikte güç sağlamak için mevcut kablo altyapınızı kullanmak, dağıtım için uygun maliyetli bir yöntem sunar. Ethernet Genişletici çözümlerimizin kullanımı kolaydır; dijital kameralar ve IP telefonlar gibi daha yeni teknolojilerin uygulanmasıyla terk edilen mevcut koaksiyel, UTP veya 2 telli POTS kablonuza doğrudan bağlanır ve %40’a kadar tasarruf sağlayabilir. kurulum maliyeti ve daha hızlı servis süresi ile sonuçlanır.

Geçiş Ağlarının PoE+ ile Koaks Üzerinden Ethernet Genişletici ve PoE+ ile Ethernet Üzerinden 2 Telli Genişletici piyasadaki en esnek ürünlerden bazılarıdır. Her ikisi de çok modlu ve tek modlu fiber Ethernet girişlerinin yanı sıra standart CATx Ethernet kablosunu kabul eder, verileri Gigabit’e yakın hızlarda aktarır ve uç cihaza tam PoE+ gücü sağlar. Otomatik Güç Sıfırlama (APR) gibi özellikler, çalışan cihazın basit bir şekilde uzaktan yeniden başlatılmasına izin vererek, teknisyenler tarafından gerekli tüm saha ziyaretlerinin “akıllı” kamyon ruloları olmasını ve temel güç sıfırlamaları nedeniyle boşa gitmemesini sağlar. Bir web GUI, basit ve güvenli erişime izin vererek, cihazları özel uygulamanızda optimum kullanım için yapılandırmanıza olanak tanır. Genişleticiler basit bir tak ve çalıştır çözümü sunar, ağ uygulama süresini azaltır,

Kablolama Yapmadan Ağınızı Genişletme veya Cihaz Ekleme

 

5/5 - (22 votes)