İçeriğe geç

Cisco Catalyst 9300X Serisi switch

Cisco Catalyst 9300X Serisi switch

Cisco Catalyst 9300X Serisi switch, Yeni bir hibrit programla ofise dönme zamanı geldi ve geç kalıyorsun. Kaybedecek zamanınız olmadan arabanıza atlarsınız ve arabanızdaki ‘spor’ modunu açarak zamanı telafi edebileceğinizi bilirsiniz – çünkü şimdi ihtiyacınız olan şey, daha fazla hız sağlamak ve daha fazla performans elde etmek için tam dozda yüksek performanstır. Zamanında çalışacaksın.

Yüksek performanslı arabanız gibi, yakın zamanda yenilenen akıllı iş yerinize takılan Cisco Catalyst 9300X erişim switch larınız da sizi yarı yolda bırakmayacak. Her ikisi de çeviklik, esnek güç ve basit programlanabilirlik ile mükemmel performans sergiliyor. Ve arabanızın aksine, Cisco Catalyst 9300X’i dağıttığınızda “spor” modunu açmanız gerekmez, bu spor modu her zaman açıktır.

Hibrit bir çalışma seçeneği sunan birçok ofisle, değişen tek şey rutininiz değil. Pandemi sonrası çoğu şirket gibi, ofis ortamı daha akıllı ve daha sürdürülebilir hale geldi. Hepsinden iyisi, bu Cisco switch ları hibrit ortam için yapılmıştır ve yatırım değerlerini zaman içinde koruyacak ve ağınız gelişmeye devam ettikçe sizin için beygir gücünüz olmaya devam edecektir.

Akıllı çalışma alanları akıllı çözümlere ihtiyaç duyar

Elinizde dizüstü bilgisayarla , endüstrinin en iyi bağlantısını alırken, güçlü Catalyst 9100 Erişim Noktaları ile birlikte Cisco Catalyst switch larının satın alınmasını tavsiye ettiğiniz için hızlı bir şekilde konferans salonuna gidiyorsunuz . Ancak buradaki yıldız, Catalyst 9300 switch ları gibi yüksek performans sunan Catalyst 9300X model switch larıdır , ancak X, daha fazla “güç” ve diğer ek katma değerli özellikleri ifade eder. Arabanızdaki ‘spor’ moduna çok benziyor – biraz daha fazla tekme ile aynı harika performans.

Catalyst 9300X model switch lar, video konferans gibi daha yüksek bant genişliği uygulamalarına yardımcı olarak ağınızdaki daha fazla cihaza sorunsuz bir şekilde bağlanabilir ve tüm bunlar dağıtılmış iş gücünün güvenli bir şekilde bağlı kalmasını sağlar. Catalyst 9300X switch ları artık akış ve sanal gerçeklik için 4K ve 8K ultra yüksek çözünürlüklü videoyu ve Webex Hologram teknolojilerini destekleyen uç nokta cihazlarını barındırabilir . Bu, ağlarınızı mevcut donanımla gelişen teknolojilere hazırlamanıza olanak tanır.

Akıllı ve otomatikleştirilmiş çözümler, HVAC ve akıllı bina kontrolleri dahil olmak üzere operasyonları güvenli bir şekilde optimize edebilir, Cisco teknolojileri, operasyonları daha verimli ve sürdürülebilir bir şekilde yürütmek için verileri analiz ederek ve konfigürasyonlar tasarlayarak hepsini yönetebilir. Akıllı donanım ve akıllı yazılımın birleşimi, darboğazların hızla azaltılmasına ve şubelerinizin ve kampüslerinizin sorunsuz çalışmasına yardımcı olabilir.

Daha Fazla Çeviklik

Cisco Catalyst 9300X modelleri, kesinti süresini azaltmak ve gecikmeyi en aza indirmek için daha fazla hız ve bant genişliği ile daha fazla çeviklik sunar. Hızlı 100G yukarı bağlantılar, ağın artan içerik bağlantısı taleplerini karşılamasını sağlar. IoT ekosistemlerinin geniş veri çoğalmasının daha yüksek performanslı ağ çözümlerine ihtiyaç duyacağından şüpheleniyorsunuz ve Cisco Catalyst 9300X switch ları, yüksek yoğunluklu 10G multigigabit ve çekirdeğe 100G yukarı bağlantılarla erişim ucuna daha fazla bant genişliği ile mükemmel bir çözüm sunuyor.

Bu switch lar, iş çevikliğinize yardımcı olmak için daha yüksek yoğunluklarda yönetim karmaşıklığını azaltmak için sektördeki en büyük olan 1 TB’a kadar yığınlanmış bant genişliği sunmak üzere tasarlanmıştır.

Katalizör 9300X – 48 Bağlantı Noktası

Daha Esnek Güç

Cisco Catalyst 9300X model switch ları, 90 Watt Evrensel Ethernet Üzerinden Güç (UPOE+) kullanarak en büyük güç bütçesini sunar. Bu esnek bağlantı noktaları, ışıklara, gölgeliklere, ekranlara, kameralara, sensörlere, otomatikleştirilmiş ayakta masalara ve çok daha fazlasına güç sağlamak için kullanılabilir. PoE kullanmak daha enerji verimlidir, karbonu azaltır ve akıllı bina cihazlarının birbirine bağlanması daha sağlıklı odaklı ortamlar yaratabilir. Ethernet üzerinden çalışan akıllı termostatlar, daha sağlıklı ve daha konforlu alanlar için doluluk seviyelerine göre kapalı alanlarda havayı havalandırmak için aralıklı fanları kontrol edebilir. Veya doğrudan güneş ışığı bir konferans odasını ısıtırken klimayı daha uzun süre kapalı tutmak için gölgelikler kapatılabilir, böylece enerji maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı olur.

Ek olarak, Catalyst 9300X modelleri, erişim noktalarıyla aşağı bağlantıları iyileştirmek ve daha fazla cihazı daha hızlı ve daha az ödün vererek bağlamak için 10G’ye kadar multigigabit bağlantı noktalarıyla daha fazla esneklik sunar.

Cisco Catalyst 9300X Serisi switch

Basit Programlanabilirlik

Catalyst 9300X model switch ları, tasarımcılara açık standartlar ve Uygulama Programlanabilir Arayüzler (API’ler) ile switch ları özelleştirmek için daha fazla seçenek sunar. Özel API’ler, tasarımcıların çeşitli cihazlardan gelen analitik verilere dayalı gelecekteki bağlantı ve sonsuz tasarım çözümlerine daha uyumlu olması için bu switch lara kod yazmasına olanak tanır. Programlanabilir arabirimlerin bazı örnekleri arasında özel güvenlik kodu, yazıcı arabirimleri ve HVAC aralıklı fan kontrolleri yer alabilir. Ayrıca, Catalyst 9300X model switch ları aynı anda çift uygulama barındırma sunar, bu da aynı anda iki programı çalıştırabileceğiniz anlamına gelir.

Kullanıcılara en iyi deneyimleri sunmak için Cisco, switch akıllı bina çözümlerini desteklemek için ışıklar ve sensörler gibi cihazları güvenli bir şekilde entegre etmek için üçüncü taraf akıllı bina cihazları satıcılarıyla da işbirliği yapıyor.

Özet

Akıllı çalışma alanlarındaki hibrit çalışma ve otomasyon, hız ve bant genişliği çevikliği, esnek güç ve tasarım basitliği gerektirir. Yüksek performanslı erişim ucu Catalyst 9300X switch larıyla, en çok satan switch ların bir sürümünün yanı sıra ihtiyacınız olan ek esneklik ve performansı elde edeceksiniz.

Daha akıllı ve daha sürdürülebilir olurken altyapı yatırımlarınızı koruyun. Hıza ve daha güçlü ağ özelliklerine ihtiyacınız varsa, Catalyst 9300X Serisi switch lar, özellikle şubelerde ve akıllı binalarda bunu size şimdi ve gelecekte verebilir.

Daha fazla çeviklik ve güç eklemek için Catalyst 9300X switch larla ağınızdaki mecazi ‘spor’ modunu açın. Tüm bunlar, kesinti süresini azaltırken, enerji açısından verimli çözümlerle konforlu akıllı çalışma alanları yaratırken ve hibrit çalışma daha fazlasını sağlayan bir switch la geliştikçe yeni nesil arayüzleri programlarken.

Şimdi keşke Cisco sabahları o tampondan tampona tıkanıklık hakkında bir şeyler yapabilseydi!

 

5/5 - (51 votes)
Etiketler: